Prosta delovna mesta

Asistent v marketingu

POSTANI ELANOVEC

Elan je z inovativnim pristopom in napredno tehnologijo predan razvoju tehnično in oblikovno dovršenih izdelkov in je eden vodilnih proizvajalcev športne opreme v svetu, katerega poslanstvo je zadovoljiti želje svojih kupcev z visoko kakovostnimi proizvodi za prosti čas in rekreacijo. Noben uporabnik Elanovih izdelkov ne more mimo občutenja strasti in znanja, ki ju uteleša vsak izdelek.

Za dosego ambicioznih ciljev zimske divizije v svojo sredino vabimo novega sodelavca na delovnem mestu

Asistent v marketingu (m/ž)

Če ste odgovorni, visoko motivirani in imate željo po novih delovnih izzivih, Vas vabimo, da se nam predstavite!

Opis delovnega mesta:

  • Pomoč pri usklajevanju in izvajanju vseh marketinških, komunikacijskih in promocijskih projektov za povečanje izpostavljenosti blagovne znamke
  • Pomoč pri zagotavljanju spletnih storitev in upravljanju družbenih omrežij
  • Grafično oblikovanje pripravljenih vsebin
  • Pomoč pri organizaciji marketinških dogodkov
  • Pomoč pri vodenju Elanove ekipe ambasadorjev in promotorjev
  • Sodelovanje s prodajno funkcijo v podjetju
  • Izvajanje ostalih nalog po navodilih direktorja blagovne znamke in drugih v oddelku marketinga

Zahtevana znanja:

  • V. stopnja izobrazbe
  • Znanje angleškega jezika
  • Aktivno poznavanje programov MS Office
  • Poznavanje programov Adobe Creative Cloud (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign …)
  • Poznavanje programov za urejanje fotografij in video vsebin je prednost

Zahtevane lastnosti:

  • Komunikativnost, kreativnost
  • Timsko delo
  • Sposobnost samostojnega dela
  • Dinamična osebnost z veliko energije
  • Afiniteta do smučarskega športa

Nudimo:

  • Dinamično mednarodno delovno okolje
  • Možnost osebnega in profesionalnega razvoja
  • Stimulativno nagrajevanje
  • Zaposlitev za določen čas. V kolikor kandidat pri delu izkaže svojo strokovno usposobljenost in kakovost pri opravljanju nalog, nudimo možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Vašo ponudbo s priloženim življenjepisom pričakujemo do vključno 16.10.2017

Pošljite prijavo

PREBERITE VEČ

Vpis v bazo kandidatov za zaposlitev

Tudi če trenutno nimamo objavljenih prostih delovnih mest, vabimo zainteresirane kandidate, da nam pošljejo prijavo za zaposlitev.